הפתרון המושלם לזרימת דם לקויה בכפות הרגליים


האם אתם סובלים מכאבים בכפות הרגליים? אתם לא לבד: אנשים רבים סובלים מתסמינים בלתי רצויים הנובעים מזרימת דם לקויה בכפות הרגליים, לרוב כתוצאה מסוכרת או מהפרעות מטבוליות אחרות. כאב תמידי עלול לפגוע בצורה ניכרת בתפקוד היומיומי ובביצוע משימות פשוטות כגון עמידה, הליכה וריצה; כאבים בזמן השינה נפוצים גם הם.

פותחו מספר פתרונות רפואיים במטרה לשפר זרימת דם לקויה בכפות הרגליים, אולם אף פתרון אינו קל, נוח, פשוט ופונקציונלי כמו נעלי ה-Medic Shoes. הנעליים מהוות פתרון לא-תרופתי חדשני ומספקות את ההקלה האולטימטיבית בכאב באמצעות טיפול בעיסוי. הטיפול בנעלי Medic Shoes הוכח מבחינה קלינית כמגביר את זרימת הדם ומפחית את הכאב בכפות הרגליים. עוצמת הרטט ואורך הטיפול נשלטים לחלוטין על ידי החולה באמצעות מכשיר שלט רחוק המוחזק ביד, וניתן להשתמש בנעליים בכל עת ובכל מקום, בהתאם לרצון החולה.טיפול יעיל בנעלי Medic Shoes לוקח בין 15 ל- 30 דקות ביום בלבד.

לאחר טיפול בנעלי Medic Shoes, תוכלו לנעול מחדש את הנעליים הרגילות שלכם, והשינוי שתרגישו יהיה לא פחות ממדהים: תהיו מסוגלים לבצע משימות יומיומיות בקלות. נעלי Medic Shoes מאפשרות לכם שליטה מלאה על הטיפול, בתנאים הנוחים לכם, ללא צורך בנוכחות רופא. החופש הניתן לכם על ידי הנעליים הרפואיות שלנו הוא הרבה מעבר להקלה בכאב; ניתן לכם גם החופש להשלים את הטיפול הטוב ביותר בזמן הנכון בשבילכם

דילוג לתוכן