כאבים בכפות הרגליים בעקבות מחלת הסוכרת

סוכרת הינה מחלה נפוצה בקרב אנשים רבים במדינות העולם הראשון ובמדינות מתפתחות, והרפואה המודרנית מספקת מגוון טיפולים שמטרתם הפחתת הסיכונים הרפואיים הכרוכים במחלה. עם זאת, בעיה נוספת היא הקושי בשמירה על שגרת היומיום אתו נאלצים להתמודד החולים בשל תופעות הלוואי של מחלת הסוכרת.

כאבים קיצוניים בכפות הרגליים של החולה הנובעים מבעיות בזרימת הדם בעקבות המחלה מהווים בעיה נפוצה. פעולות שנראות קלות וברורות מעליהן כגון עמידה, הליכה וריצה עלולות להיות קשות מאוד לביצוע עבור חולי סוכרת. טיפול בכף הרגל הסוכרתית מהווה גורם מכריע בשמירה על אורח חיים בריא.

טיפול חדשני לכף הרגל הסוכרתית שהוצג לאחרונה, נעלי Medic Shoes TM, משמש בגירוי טבעי לא פולשני לשיפור זרימת הדם והקלה בכאבים בכפות הרגליים. הנעליים הרפואיות מספקות טיפול פשוט אך יעיל לכאבים בכפות הרגליים שמקורם במחלת הסוכרת. טיפול זה מבוסס על טיפול בעיסוי בכפות הרגליים של החולה המתבצע באמצעות שני מנועים חשמליים המוטבעים בכל נעל. העיסויים מבוססים על עקרונות הרפלקסולוגיה, והוכח כי הם מספקים לחולים הקלה בכאבים. חולים דיווחו כי לאחר טיפול יומיומי של חצי שעה (במהלכו שלטו באופן מלא במשך הטיפול ובעוצמתו), חוו שיפור מדהים בכאבים והצליחו לחזור לשגרת חייהם הטרום סוכרתית.

מלבד היותו פשוט וקל, יתרון נוסף של הטיפול בנעלי Medic Shoes TM לעומת טיפולים אחרים לכף הרגל הסוכרתית טמון בכך שאינו מערב תהליכים פולשניים כלשהם – החולים אינם נדרשים ליטול תרופות מרשם נוספות או לקבל זריקות. השימוש בנעלי Medic Shoes TM אינו מצריך ביקורים אצל הרופא, במרפאה או בבית החולים, שכן ניתן לבצע את הטיפול בכל זמן ובכל מקום

דילוג לתוכן