נעלי MEDIC SHOES לחולי סוכרת

מהן נעלי Medic Shoes לחולי סוכרת?

נעלי Medic Shoes הן נעליים רפואיות המספקות פתרון חדשני לתסמין נפוץ בקרב חולי סוכרת: כאבים בלתי נסבלים בכפות הרגליים. הטיפול המוצע על ידי נעלי Medic Shoes פונקציונלי ופשוט הרבה יותר מכל פתרון רפואי אחר המשווק כיום, ויעילות הטיפול מוכחת בניסויים ומחקרים קליניים.

כתוצאה מזרימת דם לקויה בכפות הרגליים, לעתים קרובות חולי סוכרת חווים כאבים בכפות הרגליים המשפיעים על יכולתם לבצע פעילות יומיומיות (עמידה, הליכה) ופעילויות פנאי (ספורט והתעמלות קלה). מכשירים רבים פותחו במטרה לספק פתרון לבעיה – אולם עד לא מזמן, כמעט כל הפתרונות היו כרוכים בטיפולים רפואיים קבועים או בנטילת תרופות מרשם. נעלי Medic Shoes לחולי סוכרת מציעות פתרון הנשלט על ידי החולה עצמו, ללא צורך בתרופות מרשם או בפיקוח רפואי.

איך זה עובד? החולה נועל את הנעליים. לאחר ההפעלה, שני מנועים הפועלים על סוללות, אשר מוטבעים בנעליים, מספקים פעימות רטט לכפות הרגליים של החולה. עיסויים אלו מבוססים על עקרונות ידועות היטב של הרפלקסולוגיה, ועוצמתם ניתנת להתאמה על ידי החולה באמצעות מכשיר שלט רחוק. לטיפול יעיל, על החולה להשתמש בנעליים כל יום במשך 30 דקות בלבד. זה עד כדי כך פשוט.

עם זאת, תוצאות השימוש בטיפול פשוט זה הן לא פחות ממדהימות. חולים שהשתתפו בניסויים קליניים דיווחו על שינוי משמעותי מאוד בחייהם – החולים חזרו לעמוד, ללכת ולבצע פעילות גופנית ולבסוף הצליחו לחזור לשגרת היום המלאה שלהם, ללא הכאב שליווה אותה. נעלי Medic Shoes לחולי סוכרת מייצגות מהפכה אמתית בטיפול בכאבים בכפות הרגליים הנובעים ממחלת הסוכרת

דילוג לתוכן