אודותינו

 

יפה גולןיפה גולן.
בעלת הפטנט, הממציאה והמפתחת של מדיק שוז.
כאב ואי נוחות מתמשכים הנובעים מזרימה לקויה במערכת הדם ההיקפית ניתנים לפתרון על ידי תוספת לא-תרופתית לטיפול התרופתי הקונבנציונלי המוכחת מבחינה קלינית. נעלי Medic Shoes מציעות הקלה מידית מנוירופתיה היקפית וגורמות לשיפור מדיד בהמודינמיקה ההיקפית.

 

 

גישה מהפכנית לשיפור זרימת הדם ההיקפית

תסמינים של מחלת כלי דם היקפית (peripheral vascular disease; PVD) ומחלות מטבוליות כגון סוכרת עלולים לגרום לזרימה דם היקפית לקויה. PVD הינה מחלה חמורה המשפיעה על מיליוני בני אדם ברחבי העולם.

התסמינים הנפוצים ביותר כוללים כאב ואי נוחות מתמשכים, ואילו הפתולוגיה של זרימת דם היקפית לקויה עלולה לנוע מכאבים קלים ועד לסיבוכים גרועים הרבה יותר.

כיום, נעלי Medic Shoes מציעות תוספת לא-תרופתית לטיפול התרופתי הקונבנציונלי, המוכחת מבחינה קלינית, להקלה בתסמינים של זרימת דם היקפית לקויה. נעלי Medic Shoes פותחו על פי עקרונות האקופרסורה והרפלקסולוגיה ומספקות הקלה מנוירופתיה היקפית לצד שיפור מדיד בהמודינמיקה ההיקפית.

נעל נוחות קלה לתפעול

Medic Shoes הינן נעלי נוחות בעלות עיצוב ייחודי המתאימות לנעילה בכל זמן ובכל מקום. ניתן להשיג את התוצאות היעילות ביותר על ידי שכיבה בעת השימוש בנעלי Medic Shoes להגברה מקסימלית בזרימת הדם.

הטיפול בנעלי Medic Shoes מתבסס על עיסוי של כף הרגל באמצעות מנגנון ניתן לכוונון הפועל על סוללות ומופעל בשלט רחוק, אשר הוכח בניסויים קליניים כי מגביר את זרימת הדם ומקל את התסמינים שמקורם בליקויים בזרימת הדם ההיקפית.

מה אנשים אומרים על המדיק שוז?